ДП (203)

Bez šķidruma apkures sistēmas UDEN-S — infrasarkanie elektriskie sildītāji ar jaudu no 100 līdz 700 W. Sienas paneļi, siltā grīdlīste un griestu sildītāji nedaudz atšķiras pēc dizaina, izmēriem un montāžas tehnoloģijas, taču tiem ir kopīgas izteiktas priekšrocības salīdzinājumā ar citām apkures sistēmām un tie ideāli piemēroti telpām, kurās cilvēki atrodas ilgstoši

Lasīt tālāk

Vienkārša un ātra montāža (demontāža) bez redzamiem interjera bojājumiem; ir iespējama montāža pa etapiem; sistēmas vadība ir pilnībā automatizēta un maksimāli vienkārša; neprasa ventilāciju; nav nepieciešama speciāla telpa (katlu māja); var lietot kā papildus apkuri; ātra telpas sasildīšana; individuāla temperatūra katrā istabā.

UDEN-S aprīkojuma darba pamatā ir telpas tiešās uzsildīšanas princips, tāpēc nav katlu, katlu māju, cauruļu, sūkņu un ierastā siltumnesēja. Maigie garo viļņu siltuma stari krīt uz sienu, grīdas, dažādu priekšmetu virsmu un pakāpeniski sasilda to. Pateicoties savstarpējai siltumapmaiņai starp sasildītiem priekšmetiem, tiek sasildīts arī gaiss. Šādos apstākļos mēs jūtamies daudz ērtāk, nekā konvekcijas apkures gadījumā, bet maksājot ietaupām vismaz 35-40%!

lat variant12

Ražotāja garantija –5 gadi, nepārtrauktas ekspluatācijas resurss – 25 gadi. gadā UDEN-S sildītāji cienīgi izturēja izmēģinājumus Starptautiskā sertifikācijas centra Eiropas laboratorijā „ekstremālos” apstākļos un ieguva Eiropas sertifikātu СЕ.